fbpx

Як обрати компанію для покупки авто з США?

Автор 2Mcars

Новини

08.02.2021

Якщо ви задумувалися над покупкою авто з Америки, то точно зіткнулися із великою кількістю пропозицій таких послуг Як зробити правильний вибір і не потрапити на гачок недобросовісних товаришів – читайте далі.

  • Перевіряйте інформацію про компанію на різних джерелах. Якщо ви побачили пост в Інстаграм, +10 тис. підписників і купу постів «авто під ключ»  – не поспішайте запинитися на них. Пошукайте сайт компанії, наскільки чітко викладена інформація про послуги і процес їх надання. Запитайте їх документацію.
  • На скільки компанія відкрита щодо вас : Чи можете ви прийти в офіс і особисто поспілкуватися з менеджером, керівником? Чи вас тримають виключно в телефонному режимі? Запитайте договір до зустрічі і уважно читайте його  – особливо пункти що стосуються оплат і відповідальності.
  • Як відбувається процес оплат? –  Якщо це не банківський рахунок компанії, а звичайно карта фіз. особи (яка документально не має ніякого відношення до компанії-виконавця), або готівка  – задумайтеся, адже потім може виникнути ситуація із тим, щоб довести, що ви дійсно оплатили.
  • На всі оплати у вас мають бути виставлені рахунки і квитанції.
  • Вимагайте чітку процедуру всіх оплат  – ви точно маєте знати скільки і за що платите. Часто читаємо історії, що  спочатку одну суму озвучували, а через два тижні говорять про ін. бо щось там змінилося.
  • Аналізуйте ціни! Звертайте увагу не тільки на вартість послуг. У вас будуть такі оплати: вартість авто з аукціонними зборами, доставка  – внутрішня і фрахт, послуги компанії і портові послуги. Підсумовуйте ці цифри і дивіться на витрати .
  • Читайте уважно відгуки і аналізуйте, які сторони були проблемними, а що клієнти відзначають як добре.
  • Один з найважливіших пунктів: а яке місце виділяють вам в цьому процесі: чи дають вам максимальну інформацію: для відстеження авто, чи надали фото зі складів і порту, чи завчасно повідомляють про прибуття авто, відкриття контейнера і т. д. Тут важливий рівень комунікації.
  • Критично ставтесь до акційних пропозицій, знижок і безкоштовним carfax. Так як, безкоштовний carfax для більшості дилерів/компаній коштує кілька доларів,  а то і геть безкоштовно. А знижка в 300-500$ говорить лише про те, що тут скинули  – значить десь добавлять.

Звертайте увагу на ці пункти при виборі ТЗ, тримайте руку на пульсі і все буде добре. Авто з США  – це справді вигідно і  круто – головне знайти тих, хто зробить для вас, як для себе.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...