fbpx

Я що сам не можу купити?

Автор 2Mcars

Новини

08.02.2021

Це питання часто виникає в тих, хто вирішив купити-привезти авто з США для себе  і не розуміє для чого звертатися в компанії, що пропонують ці послуги і переплачувати їм. Але, не все так однозначно і просто, як може здатися на перший погляд. І якщо ви вже вирішили самостійно пройти цей шлях, то готуйтеся запастися терпінням, грошима і з великою ймовірністю всеодно звернутися в профільні компанії.

Чому? – 2Мкарс розповідає, з чим ви зіштовхнетеся, якщо таки думаєте купувати авто не через компанію на 3 основних аукціонах США – Copart, ІААІ і Manheim.

Вам обов’язково потрібно пройти на сайті кожного аукціону платну реєстрацію, отримати ліцензію  і внести депозит.

Від внесеної суми депозиту залежить рівень ставки за авто (наприклад, на Copart при мінімальному плані – ваша ставка не може перевищувати 1 тис. $ – а за таку ціну ви маєте розуміти, що нічого вартісного не придбати). Таким чином, у вас є обмеження по ставці.

Для прикладу, на Copart, якщо ви таки вибрали тарифний план і поклали відповідну суму на депозит, то будьте готовими, що аукціонні збори вам нарахують по категорії С. Тоді, як більшості компаніям рахують по категорії А (з різницею і категоріями  можна ознайомитися на сайті аукціону).

На Manheim, де продаються цілі авто, або з мінімальними пошкодженнями  – ви самостійно не зможете купити авто, і навіть передивитися їх список (довгий процес реєстрації і отримання ліцензії). Цей доступ мають тільки ліцензовані дилери/компанії.

Якщо ви таки купили авто своїми силами  – далі стоїть завдання забрати це авто до складу логістичної компанії. Тут вам прийдеться шукати водіїв, які з потрібної локації заберуть авто вчасно, і не за всі гроші світу. Ну без знайомих тут не обійтися.

А якій логістичній компанії передати авто для доставки його по морю  в Україну? – не звернетеся ж ви на пряму в судо-ходну лінію. Тут вам потрібно пошукати, які компанії представлені і в Америці і в Україні, зв’язатися з ними і договоритися про ціну і процес. І  будьте готові – вони можуть вам відмовити, або взяти за це немалі кошти.

А в Україні хто отримає це авто, яка експедиторська компанія, а з ними як контактувати, щоб вчасно отримати інформацію і не переплачувати за зберігання ТЗ в порту?

І найголовніше – ви маєте усвідомлювати скільки ресурсів  (часових, фінансових і т.п.) ви на це витратите, якщо ви новачок в цьому питанні і прийшли за одним авто

Це ключові пункти, які виникають при самостійній покупці-доставці ТЗ із США (І поряд з кожним можна винести ще підпункти).

Тому, наша порада вам  – якщо у вас не має досвіду в цій справі і, щоб отримати задоволення від придбання авто – зверніться до спеціалістів.

І пам’ятайте, 2Мкарс – це ваш особистий помічник при виборі, покупці і доставці транспортних засобів  з США в Україну. Бо ми Робимо для вас, як для себе.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...