fbpx

ПІДНІМАТИ ДВІРНИКИ ВЗИМКУ ЧИ НІ?

Автор 2Mcars

Новини

27.01.2022

Взимку зростає шанс, що склоочисники примерзнуть до скла. Мода піднімати двірники виникла раптово і поширилася переважно серед автовласників, які не мають гаражів. «Двірники» на машинах почали відстовбурчувати навіть влітку. Тим часом така звичка лише шкодить цим компонентам автомобілів, і не тільки їм.

Якась частка здорового глузду у цьому справді є. Каркас будь-якого сучасного «двірника», не має різниці, якого типу, – по суті пружина. Будучи постійно притиснутою до скла, вона слабшає. Втрачає свої властивості і гума щіток – через деформацію та вплив температур, як високих, так і низьких. Але є один момент, про який зазвичай забувають.

Повідці, до яких кріпляться щітки «двірників», самі підтискаються до скла досить потужною пружиною. Ця пружина перебуває у напрузі постійно. Відстовчуючи повідець «двірника» вгору, ви витягуєте пружину майже вдвічі, а потім залишаєте в такому положенні кілька годин. Одна річ – провернути трюк раз-другий, і зовсім інша – практикувати це дійство постійно. Потрапити на заміну повідків «двірників» дійсно можна, і коштуватимуть ці деталі вже не як щітки – у кілька разів дорожче.

Фахівці рекомендують не відстовбурчувати повідки «двірників» – хоч взимку, хоч влітку, – а вдаватися до дещо іншого способу. На багатьох сучасних машинах «двірники» можна підняти у вертикальне положення у притиснутому до скла стані. Якщо цього положення не передбачено, можна просто запустити роботу склоочисників та вимкнути запалення в момент вертикального положення щіток. Це допоможе кліматичній системі швидше відігріти їх узимку та вбереже від накопичення під «двірниками» бруду влітку.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...