fbpx

VOLKSWAGEN TOUAREG З США ЧИ НІМЕЧЧИНИ? ЯК ВИГІДНІШЕ?

Автор 2Mcars

Новини

19.01.2022

Давайте розглянемо ситуацію, в якій ми хочемо придбати Volkswagen Touareg.

І так, в нас є два варіанти: доставити VOLKSWAGEN TOUAREG з США чи пригнати напряму з Німеччини. Оскільки автомобіль уживаний і не новий, з’являється ряд факторів, на які варто звернути свою увагу:

  1. Пробіг, вид палива, на якому працює двигун.

Зазвичай в Європі переважна кільсть автомобілів – дизелі. Дизелі більш вибагливі в обслуговувані (в холодні пори року можуть виникнути труднощі з заведенням автомобіля, так як дизельне паливо більш густе і при низьких температурах замерзає) , автомобілі на дизельному паливі зачасту коштують дорожче, а також таке авто матиме значно більший пробіг, ніж авто з бензиновим двигуном.

Автомобілі з Америки переважно – безнзинові. Бензинові двигуни дешевші в обслуговуванні, а також на певні моделі двигунів можливо встановити ГБО.

  1. Наявність ДТП.

Не варто забувати – авто з Європи ще не означає, що воно не було в ДТП. Перевірити це можна через Carfax в Америці або подібні сервіси в Європі. Стан ходових елементів автомобіля, що з Німеччини, що авто з США буде в хорошому стані, так як дороги в цих країнах хорошої якості.

  1. Термін доставки.

Термін доставки авто з США, як правило, це 45 календарних днів з моменту знаходження авто з США і 21 день – з моменту виявлення потрібного вам авто в Європі.

Отже авто з США буде мати менший пробіг і в більшості випадків бензиновий двигун. Та це не страшно, адже можна встановити ГБО.

А для консультації або за підбором звертайтесь в дірект чи за номером телефону:

+380 (99) 482-50-41
+380 (67) 282-50-41

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...