fbpx

Ремонт авто із США

Автор 2Mcars

Новини

22.02.2021

У Вас, мабуть, виникає питання, чому ж наша компанія не робить послугу «авто із США під ключ», та чи можливо насправді повністю розрахувати ціну авто в Україні з ремонтом?

Першим є те, що ми на даний момент не маємо свого СТО, а також немає СТО в наших хороших знайомих, яким би ми могли довіритися й бути повністю впевненими в точній вартості послуг і термінах ремонту авто із США. Це дуже важливий момент, для якого поки що ми не володіємо повним набором ресурсів, щоб надати Вам супер якісний сервіс із нашого боку.

Другим, але не менш важливим, моментом є питання — бере клієнт машину для себе особисто чи авто із США на продаж?

Розглянемо невеличкий приклад: чоловік придбав авто, вирішив якомога більше зекономити на ремонті авто із США. Забрав своє авто, продав, і через певний проміжок часу воно почало все розсипатись. Виникає питання — чому? У людини, яка придбала цей автомобіль, знаходиться лише одна єдина відповідь — 2Mcars не відповідає за якість виконаної ними роботи. А оскільки це не так, і нам дуже важливо в результаті мати лише задоволених клієнтів, які з радістю звернуться до нас ще не один раз, то ми не можемо так ризикувати своєю репутацією.

І третім моментом є запчастини на авто із США. Ми не знаємо, які деталі захоче купувати майбутній власник авто: китайські (не знаємо, наскільки вони будуть якісні, а також, за який термін їх доставлять до місця призначення) або ж оригінальні, нові або б/у. Різниця в ціні буде однозначно великою. І тому, щоб розрахувати вартість авто із Америки, усі нюанси необхідно уточнювати з клієнтом.

Тому ми рекомендуємо клієнтам займатися прорахунком ремонту самостійно або звернутися в СТО. Таким чином клієнт буде розуміти, на чому можна зекономити, а на чому не варто, хто зробить свою роботу якісно, а хто — ні. І, найголовніше, клієнт зрозуміє, що неможливо на 100 % прорахувати вартість авто із США до того, як воно приїде на СТО. Жодна компанія не скаже точну вартість ремонту (або це буде спочатку просто завищена сума). На жаль, по фото ми не бачимо повної картини.

Елементарно може подорожчати якась деталь, або виникнуть якісь скриті пошкодження авто, які можна побачити тільки в процесі ремонтування.

Тому ми надаємо вам вартість розмитненого авто, від якої ви спокійно зможете відштовхуватись. А далі їдьте на перевірене вами СТО, у якому ви точно впевнені, взнавайте ціну й ремонтуйте ваш автомобіль належним чином.

Вам також буде цікаво…

Хто ми і чому ми тут?

Хто ми і чому ми тут?

Привіт-привіт!) Нарешті прийшов час розповісти про те, хто ми і чому ми тут) 2Мкарс – це компанія друзів, що люблять...

Чому 2Мкарс?

Чому 2Мкарс?

Привіт! Прийшов час розповісти, чому саме 2Мcars є безумовно крутим варіантом для вас, щоб придбати авто із США своєї...