fbpx

Доставка авто із Грузії та США

Автор 2Mcars

Новини

24.02.2021

Наша компанія займається покупкою та доставкою автомобілів із Грузії та з США.

Зараз трохи розповімо, з яких етапів складається доставка, і скільки приблизно часу на неї витрачається.

Доставка авто з США:

  1. Доставка машини в порт за допомогою автотранспорту. Терміни залежать від того, як далеко знаходиться аукціонний майданчик по відношенню до найближчого порту. У середньому етап займає 3–11 днів.
  2. Завантаження транспортного засобу в контейнер. Завантаження супроводжується оформленням усієї необхідної документації, і це теж витрачається час. Середня тривалість етапу складає 2–7 днів.
  3. Завантаження безпосередньо на судно. Усе залежить від наявності вільного місця на кораблі та графіка відправлення. Тривалість етапу 1–7 днів.
  4. Перевезення контейнера через Атлантичний океан в Одесу. Тривалість цього етапу може бути різною. Усе залежить від багатьох факторів: тип судна, його маршрут, порт відправлення, час року та інше. Умовно цей етап займає від 3 до 4 тижнів.
  5. Прибуття контейнера з машиною в порт і його розвантаження. Розвантаження контейнера та розпакування автомобіля супроводжуються оформленням усіх необхідних паперів та сплачуванням податків. Самому все зробити досить складно. Тому більшість людей і звертаються в спеціалізовані компанії. Якщо розвантаженням авто в порту Одеси займається експедитор, то цей етап буде тривати від 3 до 5 днів.
  6. Після оформлення всіх документів та розпакування машини її можна доставити в будь-яке місто України. Зробити це можна самому або все зробить компанія, у якій замовлялась доставка автомобіля.

Доставка авто із Грузії:

  1. Між нашою країною та західними портами Грузії діє пряме паромне сполучення. Таким чином, доставка лота з порту Поті можлива в Черноморськ усього за 5–7 днів, а далі в Київ ще за декілька днів.
  2. Завдяки швидкій відправці вантажів клієнти економлять свій час. Уже в Україні транспорт зі Штатів транспортується евакуатором або автовозом. У середньому, щоб отримати транспорт буде потрібно не більше 14 днів (за умови перевезення з порту Батумі).

Що ж, а ми завжди готові зайнятися доставкою саме вашого транспортного засобу:

  • Маємо власного брокера-експедитора
  • Доставка евакуатором за вашою адресою

Для замовлення дзвоніть:

+380(99)482–50–41

+380(44)298–01–98

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...