fbpx

АВТОМОБІЛІ З РЕТРО-ДИЗАЙНОМ, ЯКІ ВИПУСКАЮТЬСЯ В НАШІ ДНІ

Автор

Новини

07.08.2021

  1. Wiesmann GT MF4-CS

Під капотом розмістився чотирьох літровий двигун V8 від BMW. Агрегат видає 420 кінських сил, розкручуючись до 8200 оборотів в хвилину. Позначку «100» стрілка спідометра долає через 4,4 секунди після старту.

  1. Eagle Speedster

Під капотом спорткара стоїть 4,7-літрова рядна “шістка” потужністю понад 300 кінських сил, яка поєднується з п’яти ступінчастою “механікою”. На розгін з місця до ста кілометрів на годину у неї йде менше чотирьох секунд.

  1. Jaguar E-Type Lightweight

Двигун сучасного E-Type Lightweight – «шістка» 3.8 з алюмінієвим блоком і сухим картером. Агрегат розвиває 340 кінських сил і 380 Нм обертального моменту. Працює мотор разом з чотири ступінчастою механічною коробкою передач.

  1. David Brown Automotive Speedback GT

Авто – суміш Ferrari, Maserati, Aston Martin і Jaguar. Їздить за допомогою пятилітрового восьмициліндрового двигуна з механічним нагнітачем, що працює в парі з шести діапазонним «автоматом». До «сотні» розганяється через 4,8 секунди після старту.

  1. Toyota Century

Під капотом седана причаївся п’яти літровий 12-циліндровий бензиновий двигун. Так, там правда 5.0 V12, віддача якого становить 280 кінських сил і 460 Нм крутного моменту. Поєднується агрегат з шестидіапазонною автоматичною коробкою передач.

  1. Equus Bass770

Bass770 – перша і поки єдина модель американської компанії Equus Automotive. Мотор – 640 -сильна “вісімка” 6.2 від Corvette попереднього покоління. Двигун працює разом з шести діапазонним преселектівом з парою зчеплень і розганяється до «сотні» менше, ніж за чотири секунди.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...