fbpx

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЬ ДО МИТНОГО БРОКЕРА?

Автор

Новини

11.08.2021

Для початку, хто такі брокери?

Це люди, які допомагають розмитнювати автівки, а також готують документи на кожному етапі і виступають посередниками між вами та митницею.

До брокера необхідно звертатися після того, як авто із США прибуло в Україну, і контейнер відкрили. І, вже після відкриття контейнера, брокер бере фото з відкриття і всі завізовані документи на авто власника, заповнює митну декларацію, справки і все це подає в митницю інспектору.

Звісно ви можете спробувати розмитнити автомобіль самостійно, АЛЕ для оформлення електронної декларації, вам необхідно мати спеціальне програмне забезпечення: MD DECLARATION, QD PRO, також електронно-цифровий підпис.

Та зверніть увагу на те, що у звичайної людини немає доступу до таких програм, і саме брокер стане вам в пригоді та допоможе підготувати всі документи для законного оформлення авто із США.

Як знайти компетентного брокера?

Якщо ваші знайомі мали досвід замовлення авто з США і співпрацювали з брокером, можна дослухатись до їх рекомендації.

Але на нашу думку, все ж таки краще співпрацювати з компанією, ніж окремо з брокером. Це має бути команда професіоналів, яка досконально знається в митному законодавстві і надасть якісну послугу.

Тому ми завжди раді співпраці з вами, звертайтесь, та будьте впевнені у тому, що 2Мкарс впорається з будь-якими труднощами, які з’являться на шляху покупки заповітного авто із США!

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...