fbpx

ЩО Ж НАСПРАВДІ ОЗНАЧАЄ АВТО З США “ПІД КЛЮЧ”

Автор

Новини

04.08.2021

Фраза «Авто із США під ключ» вже стала вірусною і майже кожна компанія використовує її, продаючи свої послуги, а клієнти все частіше хочуть отримати своє авто з США «під ключ».

Та, як ми помітили, дана фраза має декілька варіантів послуг, включених в себе, і часто для клієнта супроводжується болючим досвідом. Часто тут бувають непорозуміння, бо клієнт під цією послугою мав на увазі одне, а компанія в результаті дає інше.

Переглянувши не один десяток пропозицій різних компаній в сфері покупки і доставки авто з США, ми виділили декілька варіантів значення «авто із США під ключ»:

  1. В цю послугу входить весь процес – від вибору авто на аукціоні до доставки авто із США клієнту евакуатором. На цьому робота компанії завершилась, і вона не бере участі в ремонті авто, постановці на облік тощо.
  2. Компанія займається процесом від вибору авто і до його ремонту включно. Але тут найцікавіше і в той же час найважче – це ремонт і його вартість. Чому? Тому що по фото з аукціону не можливо на 100% сказати вартість ремонтних робіт. Навіть досвідчений майстер СТО не береться називати точні цифри, і коли в послузі «авто під ключ» називають вартість ремонту, то майте на увазі – вона не точна (або занижена, або завищена).
  3. Компанія задіяна від підбору авто до оформлення в МРЕО. В цьому випадку компанія бере на себе всю роботу, що вже описана в 2-ох перших пунктах, а також додається до цього сертифікація і постановка авто на облік. Здебільшого це робиться без присутності клієнта, який отримує вже в фіналі оформлене в Україні авто із США.

Тому перед тим, як замовляти авто з США і вирішувати, чи є необхідність в послузі «під ключ», клієнт має для себе визначити, що саме він хоче отримати в цій послузі, а з компанією чітко обговорити та зафіксувати всі ці моменти.

І важлива порада від 2Mcars: не бійтеся задавати питання, уточнювати всі незрозумілі пункти, і ще на етапі знайомства з компанією дослухайтеся до того, як вам пояснюють, як ведуть діалог, чи не нагадує це «впарювання» і тому подібне. Будьте уважні!

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...