fbpx

Авто із Грузії від 2Mcars

Автор 2Mcars

Новини

01.03.2021

Авто із Грузії – це, простими словами, ті самі американські авто з аукціонів, але ввезені та відремонтовані в Грузії. Грузія є найбільшим автохабом на Кавказі, що в свою чергу пропонує величезний вибір ТЗ.

Так проходить процес покупки:

 • Обираємо авто, яке нас цікавить
 • Дивимось його VIN-код та беремо Carfax
 • Можна запросити відеозвіт машини після ремонту
 • Замовляємо логістичні послуги (підготовка експортних документів, автовоз по Грузії, паром в Чорноморськ та брокер-експедитор в порту)
 • Далі можна поїхати самому забрати авто або замовити евакуатор до будинку
 • Зробити на авто сертифікат відповідності українським стандартам і поставити на облік.

Переваги покупки в Грузії:

 1. Купуєте автомобіль цілим, ставите його на облік, робите ТО, якщо це необхідно, і відразу можете їздити на автомобілі. Не потрібно шукати запчастини, майстрів та ремонтувати.
 2. Невеликі терміни доставки лота в Україну – до 10 днів.
 3. Можливість більш ретельно підійти до питання вибору автомобіля: подивитися більшу кількість фото, запросити відеозвіт, подивитися результати ремонту.

Недоліки авто з Грузії:

 1. Оскільки авто, що йдуть в Грузію, вже орієнтовані на продажу, то часто купують ТЗ з серйозними пошкодженнями або «потопельників», в той час як українці, що купують для себе, намагаються вибирати авто з мінімальними пошкодженнями. І цей момент багатьох насторожує.
 2. Зачасту використовують неоригінальні комплектуючі. Хоча, цей пункт стосується і України.
 3. Ймовірність низької якості ремонтних робіт в Грузії.

Машини на потоці, все робиться максимально швидко, робиться на перепродаж, намагаються мінімально вкласти і максимально дорого продати, щоб більше заробити (в більшості випадків, але не завжди), але така ситуація не тільки в Грузії, а й в Україні. Тільки от ціни дешевше, ніж в середньому на ринку України.

Тому сенс замовляти авто з Грузії однозначно є!

І 2Mcars має тут значну перевагу, так як ми маємо доступ на Грузинський аукціон – Lion Auto Auction, на якому представлені авто, що проходять серйозну технічну перевірку, і ми повністю відповідаємо за якість цих авто. Але більше інфо про це очікуйте від нас найближчим часом.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...