fbpx

Чим найчастіше відрізняються американські автомобілі від європейських?

Автор 2Mcars

Новини

27.02.2021

Сьогодні хочемо розповісти вам, чим найчастіше відрізняються американські автомобілі від європейських?

Поїхали по пунктах:

  1. Авто з США можна відразу визначити по істотній різниці в системі освітлення – покажчики повороту червоного кольору, а габаритні вогні – жовтого. При цьому вони розташовуються разом з поворотниками або додатково інтегровані в бампер.
  2. На автомобілях з Америки передбачена інша система вимірювань загального пробігу і швидкості руху. Американці звикли вимірювати ці параметри в милях. Температура також відображається за Фаренгейтом, а не за Цельсієм. На спідометрі не завжди передбачені 2 шкали. Але це не проблема: можна перепрошити програму, або ж в більшості машин просто переналаштувати на потрібні одиниці вимірювання.
  3. На автомобілях в Америці в більшості випадків передбачена установка автоматичної коробки передач. Найчастіше це класичний гідротрансформатор.
  4. Авто з США комплектується великою кількістю додаткового обладнання, що забезпечує максимальну зручність власнику. На відміну від європейських аналогів в Україні.

Гарного всім дня!

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...