fbpx

Чим найчастіше відрізняються американські автомобілі від європейських?

Автор 2Mcars

Новини

27.02.2021

Сьогодні хочемо розповісти вам, чим найчастіше відрізняються американські автомобілі від європейських?

Поїхали по пунктах:

  1. Авто з США можна відразу визначити по істотній різниці в системі освітлення – покажчики повороту червоного кольору, а габаритні вогні – жовтого. При цьому вони розташовуються разом з поворотниками або додатково інтегровані в бампер.
  2. На автомобілях з Америки передбачена інша система вимірювань загального пробігу і швидкості руху. Американці звикли вимірювати ці параметри в милях. Температура також відображається за Фаренгейтом, а не за Цельсієм. На спідометрі не завжди передбачені 2 шкали. Але це не проблема: можна перепрошити програму, або ж в більшості машин просто переналаштувати на потрібні одиниці вимірювання.
  3. На автомобілях в Америці в більшості випадків передбачена установка автоматичної коробки передач. Найчастіше це класичний гідротрансформатор.
  4. Авто з США комплектується великою кількістю додаткового обладнання, що забезпечує максимальну зручність власнику. На відміну від європейських аналогів в Україні.

Гарного всім дня!

Вам також буде цікаво…

Хто ми і чому ми тут?

Хто ми і чому ми тут?

Привіт-привіт!) Нарешті прийшов час розповісти про те, хто ми і чому ми тут) 2Мкарс – це компанія друзів, що люблять...

Чому 2Мкарс?

Чому 2Мкарс?

Привіт! Прийшов час розповісти, чому саме 2Мcars є безумовно крутим варіантом для вас, щоб придбати авто із США своєї...