fbpx

Фольксваген Жук – історія популярності

Автор 2Mcars

Новини

03.03.2021

У 1945 році в Англії з постраждалого від бомб заводу Volkswagen в Німеччину прибула досить незвичайна модель авто.

«Більшості покупців вона не сподобається, – прозвучав висновок авторитетної комісії. – Вона потворна, її двигун занадто гучний, значить, виробляти цю модель в комерційних масштабах – справа нерентабельна».

…Вирок експертів виявився таким же необґрунтованим, як і заява босів відомої британської студії звукозапису Decca, які в 1962 році оголосили, що у Beatles немає майбутнього в шоу-бізнесі, і відмовилися від контракту з групою.

З тих пір світові продажі альбомів Beatles перевищили 2 млрд. А «Фольксваген Жук», зобов’язаний своїм привабливим дизайном австрійцю Ервіну Комменда, а інноваційними інженерними рішеннями – німецькому конструктору Фердинанду Порше, – в 1972 році б’є рекорд Ford Model T і стає найбільш продаваним автомобілем на землі.

Величезний обсяг продажів – не єдиний дивний факт в біографії “Жука”. Не може не дивувати і те, що автомобіль, дизайн якого був ідеєю Адольфа Гітлера і який обожнювали нацисти, став також улюбленцем каліфорнійських серфінгістів, студентів-вільнодумців і безтурботних хіпі.

Втім, жодна автомобільна марка поки не змогла перевершити популярність творіння блискучого інженера Фердинанда Порше і жорстокого німецького диктатора.

Залишайтесь з нами, далі цікавіше…

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...