У 2Мкарс немає колишніх клієнтів💙
Для нас співпраця не закінчується видачею вам авто після розмитнення і на цьому все.
Ми на зв’язку з вами до тих пір поки ви не поставите авто на облік і, навіть якщо після цього будуть запитання і бажання зустрітися, ми відкриті для вас)
На цьому фото Mazda CX-5 нашого клієнта, який кілька днів тому вже отримав бажане авто на номерах. Петро сам займався ремонтом і повністю контролював весь процес. Як він сказав: «на СТО мене вже мабуть ненавидять»😅
Бо коли робиш для себе, то все до найменших деталей помічаєш. То ж і результат відповідний)
Ми були весь цей час на зв’язку з клієнтом і вдячні за фото і зворотній зв’язок на всіх етапах )
Гортайте фото «До» і «Після» в каруселі.





