fbpx

Якими судоходними лініями ми користуємось для доставки авто із США?

Автор 2Mcars

Новини

01.06.2021

Для максимальної зручності клієнта та для швидкої відправки ми використовуємо багато судоходних ліній, які є лідерами по перевозках, які є надійними та яким ми довіряємо. Тому клієнт може бути впевненим, що його авто із США буде доставлено цілим та неушкодженим.

Отже, докладніше про найбільші лінійні компанії – наших партнерів по морським перевезенням авто із США:

Maersk Line
Зараз в арсеналі найбільшої в світі корпорації близько 300 суден, застраховані – 400. Прибуток компанії – 500 млн. доларів, оборот – близько 20 млрд. доларів. Також це єдина лінія, яка не заходить на Євротермінал і відвантажується в Південному порту.

MSC
Глобальний перевізник в сфері судноплавства і логістики, присутній в 155 країнах. Почавши свою історію з одного судна, сьогодні компанія є лідером в сфері контейнерних перевезень з флотом з 570 суден і штатом більше 70 000 співробітників. Щорічно сучасний флот компанії, оснащений новітніми екологічними технологіями, перевозить близько 21,5 мільйонів TEU. 215 торгових маршрутів компанії проходять через 500 портів. За минулі роки компанія MSC диверсифікувала свою діяльність, включивши в спектр послуг наземні перевезення, логістику в портах і зростаючий портфель інвестицій в портові термінали.

ZIM
Ізраільська компанія-перевізник займає досить високі позиції в рейтингу. Zim входить в 20 найбільших світових морехідних компаній з прибутком прядка 50 млн USD.

Hapag-Lloyd
Ця німецька судноплавна компанія – ровесник MSC, є п’ятим контейнерним перевізником в світі по місткості суден. Доставляє автомобілі з США в різні порти світу: Одеса (Україна), Клайпеда (Литва), Поті (Грузія), Бремерхафен (Німеччина).

Ваше авто із США буде в безпеці з нами та нашими партнерами по морським перевезенням! Звертайтесь в дірект або за номером телефону:

? + 380 (99) 482-50-41
☎️ + 380 (44) 298-01-98

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...