fbpx

ЯКУ ГУМУ ОБРАТИ НА ЗИМУ?

Автор 2Mcars

Новини

04.01.2022

Шини для зими поділяються на два види: європейські та арктичні.

Європейські шини: протектор з великою кількістю широких водовідвідних каналів, відносно тверда гумова суміш. Цей вид добре підходить для їзди на авто з США чистим асфальтом – холодним і мокрим, годиться він і для неглибокої снігової каші.

Арктичні шини: малюнок протектора здатний «вигрібати» і по свіжому снігу, і по пухкій мокрій каші, і по ожеледиці. На шашках нарізано багато ламелей, які допомагають чіплятися за лід та щільно укочений сніг. Плечова зона виглядає «зубастою» через розвинені шашки-зачепи, які допомагають керувати машиною з США в колії.

Найголовніше – це запам’ятати, що головна прикмета зимової шини – значок «гори та сніжинка», який ще називають 3PMSF – розшифровка з англійської означає «3 гірські піки та сніжинка». Варто також запам’ятати, що маркування M&S, яке хоч і розшифровується як «бруд та сніг», за відсутності 3PMSF на легкових шинах позначає не зимову, а всесезонну модель.

АРКТИЧНІ «ЛИПУЧКИ» для авто з США:

 • Continental VikingContact 7
  Плюси: відмінний баланс експлуатаційних якостей у всіх ключових дисциплінах – рух по засніженій, зледенілій, чистій дорозі.
  Мінуси: висока ціна.
 • Toyo Observe GSI-6 HP
  Плюси: приваблива ціна, легке та зрозуміле управління на зледенілих дорогах, короткий гальмівний шлях на чистих дорогах, тиша/комфорт.
  Мінуси: зауваження до курсової стійкості на високій швидкості, поведінка на засніжених дорогах.

ЗИМОВІ ШИНИ «ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИПУ» для авто з США:

 • Goodyear UltraGrip 9
 • Michelin Alpin 6
 • Dunlop SP Winter Sport 5
  Плюси: збалансовані характеристики на всіх типах покриттів, низький опір коченню, коротка гальмівна дистанція.
  Мінуси: висока ціна.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...