fbpx

Всі засоби зв’язку з 2Mcars.

Автор 2Mcars

Новини

01.05.2021

Привіт!

Ми – ваша особиста команда друзів по підбору авто з США.

Ми підготували для вас всі засоби зв’язку з 2Mcars.

1. У нас є власний сайт, де ви можете в будь-який момент прорахувати вартість майбутнього автомобіля. Також на сайті вдосталь інформації про нашу компанію та послуги, які ми надаємо. Зараз активно ведеться блог з цікавими статтями по темі «Авто з США» та просто цікавими автоновинами. Тут намагаємось бути для вас корисними, а найголовніше – відкритими.

Сайт – https://2mcars.com.ua/

2. Створили для вас два канали у Telegram та Viber. В них кожного дня розміщуємо найпривабливіші лоти автомобілів з аукціонів США. Навіщо і Telegram і Viber? Відповідь дуже проста – ми піклуємось про те, щоб зручно було кожному з вас. Тому, якщо у когось немає Telegram, а є тільки Viber і навпаки, не переймайтеся, обирайте те, чим найчастіше користуєтесь:

Telegram – https://t.me/ua2mcars

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQApHfExwqgTHkzGoIQaxie3U%2B4k57TaIw8O%2B1ImI8QR34XRVL1yjcVcc%2FNqgM4O&lang=ru

3. Сторінка в Facebook, на якій ми викладаємо не тільки інформативні та цікаві пости про авто з США, а також лоти майбутніх аукціонів. До того ж шукаємо(сповіщаємо про вільні вакансії) людей, які з радістю будуть з нами співпрацювати та розвиватись.

Facebook – https://www.facebook.com/2mcarsua/

4.Ну і звичайно Instagram з корисними постами для наших читачів та щоденними «buy now» в stories. Найближчим часом в інстаграмі також з’явиться постійна рубрика з лотами в стрічці профіля.

Instagram – https://www.instagram.com/2m.cars/

Підписуйтесь на нас і спостерігайте, щоб не проґавити можливості придбати авто вашої мрії!

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...