fbpx

Страхові аукціони США: розбір основних моментів

Автор 2Mcars

Новини

25.05.2021

Страхові аукціони США – майданчики, де можна знайти авто із США практично без зносу і з невеликими пошкодженнями. Якість лотів помітно вища в порівнянні зі звичайними стоянками, є великий вибір рідкісних машин з відмінною комплектацією.

Спробуємо розібратися з основними страхами покупців:

  1. На майданчиках продається тільки автохлам

На майданчиках представлена величезна кількість абсолютно різного транспорту. Звичайно ж, зустрічається повний металобрухт, але таких лотів не більш 0,1% від загальної кількості. При цьому аукціони оновлюються практично щодня. Автохлам розбавляється хорошими машинами з підтвердженим пробігом. Звичайно ніхто не буде привозити металобрухт в Україну, ми займаємося тільки кращими варіантами і гарантуємо високий сервіс послуг по обраних лотах.

  1. Берете перший-ліпший автомобіль

Насправді, вибрати хороший варіант – це досить складне завдання. Авто із США в гідному стані багато, але за них йде запекла боротьба серед учасників аукціонів. До підбору потрібно підходити дуже уважно. Здебільшого на аукціонах продаються биті машини з різним типом ушкоджень. Але зустрічаються і лоти після крадіжок, стихійних лих, кредитне майно і т.д. Від стану залежить і початкова вартість авто з США.

  1. Привозите погано відновлений автомобіль

На страхових аукціонах присутні 2 типи продавців: страхова компанія і дилер. Найкращими є страхові компанії, вони пропонують дійсно хороші варіанти за доступними цінами, з документами не виникає ніяких проблем, оформлення проходить швидко. Другий тип – автомобільний дилер. Компанія викуповує битий транспорт, проводить поверхневий ремонт, змінює навісне обладнання і перепродає лот довірливим клієнтам.

Наші консультанти співпрацюють виключно зі страховими компаніями, які надають тільки достовірну інформацію по лоту. Команда ретельно перевіряє всі дані по машині. Ми отримуємо повну історію обслуговування транспортного засобу.

Якщо хочете без переживань придбати авто із США, звертайтеся до експертів в цьому питанні. А ми завжди з радістю допоможемо!

?+380(99)482–50–41
☎️+380(44)298–01–98

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...