fbpx

Перший водневий автомобіль в Україні – Toyota Mirai.

Автор

Новини

09.09.2021

Про це повідомив голова експертної робочої групи з питань водневої енергетики в раді Міненергетики Олександр Репкін.

“Процес сертифікації був досить складним і тривалим. Минуло півтора місяці, перш ніж ми отримали український номер. Але після цього для всіх, хто захоче розмитнити водневий автомобіль, процедура займатиме не більше трьох днів “- написав Репкін.

Він додав, що на даному етапі починається створення інфраструктури для водневого транспорту і будівництво першої заправки. Також незабаром буде сертифікований другий водневий автомобіль.

“Ми з командою Українського водневого ради разом з експертами, які розробляють водневу стратегію, активно працюємо над розвитком водневої енергетики в Україні, щоб зробити країну експортером водню в Європу”.

Toyota Mirai – водневий гібридний автомобіль із США на паливних елементах. Вперше був представлений в листопаді 2013 року на Токійському автосалоні. Автомобіль заснований на концепт-карі Toyota FCV. Продажі в Японії стартували 15 грудня 2014 по ціні $ 57500, в США і Європі почалися в четвертому кварталі 2015 року.

Автомобіль із США не виробляє шкідливих викидів в атмосферу, замість чадного газу з вихлопної труби виходить водяна пара, що перетворюється в воду.

До речі, це авто привезла в Україну компанія Lion Trans, яка є партнером 2Мкарс.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...