fbpx

Чому дизельних авто мало в США?

Автор 2Mcars

Новини

19.04.2021

Ринок машин з США з дизельним двигуном традиційно дуже невеликий, всього близько 3% від всіх проданих в Америці машин. В Європі ця цифра сягає близько 50%. Чим це можна пояснити?

У дизельних двигунів є кілька позитивних сторін.

У порівнянні з бензиновими двигунами, в вихлопних газах дизельного двигуна, як правило, менше окису вуглецю.

Дизельний двигун також на 20-40% економічніший в порівнянні з бензиновим і відрізняється більш потужною тяговою здатністю.

Деякі автомобілі із США з дизельним двигуном можуть проїхати близько 1000 кілометрів без додаткової заправки. Для багатьох людей це дуже цінно.

З іншого боку, автомобілі з США з дизельними двигунами коштують дорожче, і в їх викидах міститься більше оксидів азоту, які негативно впливають на здоров’я людини, а також викликають смог. Саме дизельні двигуни вважаються головною причиною забруднення повітря, наприклад, в Парижі.

Є й інші фактори непопулярності дизельних машин в Америці, як, наприклад, широко поширене переконання, що дизельне паливо просто брудне.

Так чому ж дизельні авто не дуже популярні за океаном?

Все просто: американці надзвичайно консервативні при виборі автомобіля. Експлуатація атмосферного двигуна з розподіленим уприскуванням істотно дешевше, ніж турбованого з безпосереднім уприскуванням. Дизелі в більшості випадків оснащуються більш складною системою надуву, а система відводу відпрацьованих газів обтяжена обов’язковим NOx-каталізатором, що зменшує викиди оксидів азоту в атмосферу.

Але Європа вже також поступово відмовляється від дизельних двигунів.

Та й розмитнювати їх коштує дорожче, ніж той самий безнзиновий автомобіль або на газу.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...