fbpx

Чому авто із США виходять дешевше?

Автор 2Mcars

Новини

08.04.2021

У Сполучених Штатах ціни на автомобілі нижчі: ринок дуже розвинений, конкуренція висока, і дилери не “загинають” шалені ціни, заробляючи за рахунок об’ємів продажу.

Після аварії американці віддають ключі від машин страховим компаніям, ті відшкодовують залишкову вартість та продають авто із США на аукціоні.

Розмитнюється авто від вартості по інвойсу, тож їхня ціна на митниці вже не завищується.

Ще один секрет: багато компаній, які продають такі авто в Україні, купують їх як утилізовані, отримують довідку про утилізацію, привозять авто в Україну й тут вже на підставі довідки здійснюють першу реєстрацію авто із США.

Якщо під час ДТП спрацювала хоча б одна подушка безпеки – авто в США списують «в утиль».

Часто такі авто справді мають лише незначні ушкодження, але бувають й “добре побиті” чи “потопельники”, тож – це своєрідна лотерея. Та ціна цих автомобілів в Україні навіть після капітального ремонту виходить набагато нижчою, ніж у вживаного, але не битого, аналога на українських авторинках.

Автівки більш високого рівня такі як: Highlander, Tiguan, Passat або Camry в максимальні комплектації зі Сполучених Штатів разом з митом може обійтися вам ледь не на половину дешевше вторинного ринку в Україні.

Безумовно, братися за купівлю автомобіля з США варто.

Навіть в межах невеликого бюджету у вас є шанс зекономити пару тисяч доларів, порівняно з аналогічним “європейцем”.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...