fbpx

CHEVROLET CAMARO. КРЕВЕТКА, ЯКА ОБІЙШЛА МУСТАНГА.

Автор

Новини

27.09.2021

У той час, коли Ford Mustang із США почав впевнено завойовувати ринок мускулкарів (хоча якщо підходити до питання з всією строгістю, то моделі відносяться до суміжній категорії «мускульних» авто), Chevrolet готував свою відповідь фавориту. У 1966 році був створений перший в історії Chevrolet Camaro.

На питання про те, що означає «camaro», виробники відповідали ухильно – говорили, що це невеликий звірок, що поїдає мустангів. Зате в компанії Ford назву моделі розшифрували охоче, вказавши, що вона перекладається як «дрібна креветка». Швидше за все, це була лише іронія в сторону нового конкурента.

Але коли «Камаро із США» побив рекорд продажів Ford в кілька разів, останнім стало не до іронії. Дрібна “Креветка” «обскакала» Мустанг на повному ходу, зробивши без п’яти хвилин фаворита другим в забігу.

Пізніше було встановлено, що термін «camaro» – це змінене «camarade», що в перекладі з старовинного французького означає «друг».

Попереду багато всього цікавого, залишайтесь з нами та слідкуйте.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...