fbpx

АВТО, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ РОЗБИТИХ ДОРІГ

авто з сша

Автор 2Mcars

Новини

03.12.2021

Вітаємо всіх. У нашій країні тема розбитих доріг є поки що актуальною. Власне тому ми вирішили поговорити про авто, які їх не бояться:

✔Land Rover, Discovery Sport на асфальті почувається як вдома, адже здатний впоратися зі складною трасою. Великі та широкі шини забезпечують гарне зчеплення з дорогою, особливо це допомагає взимку. А в погану погоду є можливість вибору повного приводу на чотири колеса.

✔Chevrolet Captiva вважається одним із найкращих серед автомобілів концерну General Motors. Модель поєднує пристосованість кросовера до зимових дорожніх реалій та сучасний стиль. Можливість подолати різні перешкоди на заваді водієві дають незалежні пружинні підвіски та кліренс в 20 см.

✔Jeep Wrangler став більш універсальним, ніж будь-коли раніше. Ця модель завжди була неймовірно здатною на бездоріжжі. А в 2020 році отримала низку удосконалень, які роблять її легшою в управлінні на шосе та в місті.

У кожної машини є свої плюси та мінуси. Якщо потрібна допомога у виборі авто, сміливо звертайтесь.

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...