fbpx

6 причин купити авто в США

Автор 2Mcars

Новини

11.05.2021

  1. Приваблива ціна Б/В машини з США

Американські машини приваблюють покупців саме адекватним бюджетом. Імпортні автомобілі виходять, приблизно, на 20-40% дешевше європейських або українських.

  1. Якість і надійність

Купити авто США вигідно не тільки з-за його вартості: американці люблять новинки і, як правило, беруть свіжу машинку раз в три-п’ять років. Легковики зі Штатів можуть похвалитися кращою збіркою, в порівнянні з європейськими або китайськими аналогами.

  1. Багатство асортименту авто із США

Тут ви знайдете все – неймовірну кількість пропозицій на будь-який смак. Сегмент американського ринку формується з останніх моделей, а також найбільш ходових і навіть раритетних екземплярів.

  1. Невеликий пробіг!

Імовірність купити старе авто з США з невеликим пробігом – досить висока. Страхові компанії Америки надзвичайно дорожать своєю репутацією і при найменшому пошкодженні виставляють авто на аукціоні.

  1. Прозора історія ТЗ

Перед тим, як купити авто США і здійснити ввезення, перевірте його історію. Кожен засіб значиться в базі транспортного Держдепартаменту. За номером авто можна дізнатися всю необхідну інформацію, достатньо подати запит. Ми, до речі, надаємо вам Carfax абсолютно безкоштовно.

  1. Хороша комплектація

Американські машини, як правило, озброєні останніми технічними фішками: це і коробка-автомат, і система клімат контролю, максимально раціональне використання салонного простору, велика кількість підстаканників, можливість використання 92-го бензину.

Ми завжди на поготові підібрати для вас найкращі варіанти авто із США.

?+380(99)482–50–41
☎️+380(44)298–01–98

Вам також буде цікаво…

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

СЕРТИФІКАЦІЯ АВТО З США

Всі авто з США, які привезені із-за кордону в Україну мають пройти сертифікацію. Ціль даної процедури в тому, щоб...

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

СИСТЕМА ПОШУКУ VOLVO

Volvo запускає незвичайну систему пошуку викрадених авто з США. Більшість викрадень автомобілів з США відбувається за...